Ubercart Funds (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Recipient
az: Alıcı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Users
az: İstifadəçilər
