Ubercart Funds (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Notes
lt: Pastabos

en: Check
lt: Čekis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Address
lt: Adresas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Method
lt: Būdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: Order
lt: Tvarka

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Address 2
lt: Adresas 2
