Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር
