Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Total
lv: Kopā

en: Check
lv: Pārbaude

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Amount
lv: Summa

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Method
lv: Veids

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Users
lv: Lietotāji

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Balance
lv: Bilance

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
