Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Approve
ru: Утвердить

en: Operations
ru: Операции

en: Transactions
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Notes
ru: Примечания

en: Total
ru: Итого

en: Check
ru: Квитанция

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Details
ru: Подробности

en: Amount
ru: Сумма

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Recipient
ru: Получатель

en: Method
ru: Метод

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Users
ru: Пользователи

en: Order
ru: Порядок

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Approved
ru: Одобрено

en: Pending
ru: В ожидании

en: Declined
ru: Отклонено

en: Transaction status
ru: Статус операций

en: Balance
ru: Баланс

en: Completed
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Request
ru: Запрос

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Offset
ru: Пропустить

en: Fee
ru: Пошлина

en: Release
ru: Версия

en: Decline
ru: Отклонить

en: Bank Name
ru: Название банка

en: Total paid
ru: Всего оплачено

en: All transactions
ru: Все операции

en: Commission
ru: Комиссия

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Transfer
ru: Передать

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Deposit
ru: Пополнение

en: Master
ru: Основной
