Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Total
te: మొత్తం

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Details
te: వివరాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Order
te: క్రమం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: Release
te: విడుదల

en: Decline
te: తిరస్కరించు

en: - All -
te: - అన్ని -
