Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Operations
ur: معاملات

en: Transactions
ur: لین دین

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Details
ur: تفصیلات

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
