CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: eCheck
nl: eCheque

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: Thank you for your order!
nl: Bedankt voor uw bestelling!
