Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Required
ar: ضروري

en: User
ar: المستخدم

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Store
ar: المتجر

en: Product
ar: المنتج

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Dependencies
ar: المتطلبات
