Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Select
eu: Aukeratu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
