Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Required
fi: Pakollinen

en: User
fi: Käyttäjä

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Customer
fi: Asiakas

en: Store
fi: Kauppa

en: Class
fi: Luokka

en: Product
fi: Tuote

en: Select
fi: Valitse

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Radios
fi: Radionapit

en: Product Kit
fi: Tuotesarja

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
