Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: User
jv: Panganggo

en: - Select -
jv: - Pilih -
