Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Required
kk: Қажетті

en: User
kk: Пайдаланушы
