Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Required
km: ទាមទារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
