Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dependencies
ne: आश्रित
