Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Required
nl: Verplicht

en: User
nl: Gebruiker

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Customer
nl: Klant

en: Store
nl: Winkel

en: Class
nl: Klasse

en: Select
nl: Selecteren

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Product Kit
nl: samengesteld product

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Depends on
nl: Afhankelijk van

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden
