Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Required
oc: Requesit

en: User
oc: Utilizaire

en: Product
oc: Produit

en: Select
oc: Seleccionar

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
