Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Type
ps: بڼه

en: Required
ps: غوښتى

en: User
ps: غړی

en: Select
ps: غوره

en: - Select -
ps: - غوره -
