Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: Required
ru: Обязательно

en: User
ru: Пользователь

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Customer
ru: Покупатель

en: Store
ru: Магазин

en: Class
ru: Класс

en: Product
ru: Товар

en: Select
ru: Выбрать

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Product Kit
ru: Набор товаров

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Depends on
ru: Зависит от

en: Dependencies
ru: Зависимости
