Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Type
th: ประเภท

en: Required
th: จำเป็น

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Store
th: ร้านค้า

en: Select
th: เลือก

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
