Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Required
vi: Bắt buộc

en: User
vi: Người dùng

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Store
vi: Gian hàng

en: Class
vi: Lớp

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Select
vi: Chọn

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Depends on
vi: Phụ thuộc vào

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
