Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
