Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Required
az: Tələb olunur

en: User
az: İstifadəçi

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Select
az: Seçin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Radios
az: Radiolar

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
