Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Development
da: Udvikling

en: Required
da: Obligatorisk

en: User
da: Bruger

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Customer
da: Kunde

en: Store
da: Butik

en: Class
da: Klasse

en: Product
da: Produkt

en: Select
da: Vælg

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Radios
da: Radioknapper

en: Product Kit
da: Varesæt

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: Dependencies
da: Afhængigheder
