Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
es: Atributo

en: Development
es: Desarrollo

en: Type
es: Tipo

en: Required
es: Obligatorio

en: User
es: Usuario

en: Textfield
es: Campo de texto

en: Customer
es: Cliente

en: Store
es: Tienda

en: Class
es: Clase

en: Product
es: Producto

en: Select
es: Seleccionar

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Product Kit
es: Paquete de productos

en: Checkboxes
es: Casillas de selección

en: Depends on
es: Depende de

en: Dependencies
es: Dependencias
