Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Required
et: Kohustuslik

en: User
et: Kasutaja

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Customer
et: Klient

en: Store
et: Pood

en: Class
et: Klass

en: Product
et: Toode

en: Select
et: Vali

en: - Select -
et: - Vali -

en: Radios
et: Raadionupud

en: Dependencies
et: Sõltuvused
