Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Required
hu: Szükséges

en: User
hu: Felhasználó

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Customer
hu: Vevő

en: Store
hu: Bolt

en: Class
hu: Osztály

en: Product
hu: Termék

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Radios
hu: Választógombok

en: Product Kit
hu: Termékkészlet

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Depends on
hu: Függőség

en: Dependencies
hu: Függőségek
