Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Development
id: Pengembangan

en: Type
id: Jenis

en: Required
id: Wajib

en: User
id: Pengguna

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Customer
id: Pelanggan

en: Store
id: Toko

en: Class
id: Kelas

en: Product
id: Produk

en: Select
id: Pilih

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Radios
id: Radio

en: Dependencies
id: Dependensi
