Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: User
is: Notandi

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Store
is: Verslun

en: Product
is: Vara

en: - Select -
is: - Velja -
