Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: Required
ja: 必須

en: User
ja: ユーザー

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Customer
ja: 顧客

en: Store
ja: ストア

en: Class
ja: クラス

en: Product
ja: 商品

en: Select
ja: 選択

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Product Kit
ja: 組み合わせ商品

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Depends on
ja: 依存

en: Dependencies
ja: 依存関係
