Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Required
nn: Påkrevd

en: User
nn: Brukar

en: Class
nn: Klasse

en: Product
nn: Vare
