Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Type
ro: Tip

en: Required
ro: Necesar

en: User
ro: Utilizator

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Customer
ro: Client

en: Store
ro: Magazin

en: Class
ro: Clasă

en: Product
ro: Produs

en: Select
ro: Alege

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Radios
ro: Butoane radio

en: Dependencies
ro: Dependențe
