Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Required
sl: Obvezno

en: User
sl: Uporabnik
