Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Required
bg: Задължително

en: User
bg: Потребител

en: Product
bg: Продукт

en: Select
bg: Избери
