Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Select
bo: གདམ་གསེས
