Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: User
hy: Օգտագործող

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
