Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
