Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Required
lt: Privalomas

en: User
lt: Narys

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Customer
lt: Klientas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Class
lt: Klasė

en: Product
lt: Prekė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Product Kit
lt: Prekių Rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
