Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: Required
tr: Zorunlu

en: User
tr: Kullanıcı

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Customer
tr: Müşteri

en: Store
tr: Mağaza

en: Class
tr: Sınıf

en: Product
tr: Ürün

en: Select
tr: Seç

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Product Kit
tr: Ürün Kiti

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
