Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Required
cs: Povinné

en: User
cs: Uživatel

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Customer
cs: Zákazník

en: Store
cs: Obchod

en: Class
cs: Třída

en: Product
cs: Produkt

en: Select
cs: Vybrat

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Dependencies
cs: Závislosti
