Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Required
fa: اجباری

en: User
fa: کاربر

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Customer
fa: مشتری

en: Store
fa: فروشگاه

en: Class
fa: کلاس

en: Product
fa: محصول

en: Select
fa: انتخاب

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
