Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Development
fr: Développement

en: Required
fr: Requis

en: User
fr: Utilisateur

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Customer
fr: Client

en: Store
fr: Boutique

en: Class
fr: Classe

en: Product
fr: Produit

en: Select
fr: Sélectionner

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Radios
fr: Boutons radios

en: Product Kit
fr: Kit produit

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Depends on
fr: Dépend de

en: Dependencies
fr: Dépendances
