Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Required
he: נדרש

en: User
he: משתמש

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Customer
he: לקוח

en: Store
he: חנות

en: Product
he: מוצר

en: Select
he: בחר

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Dependencies
he: תלויות
