Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Required
hr: Nužno

en: User
hr: Korisnik

en: Customer
hr: Kupac

en: Store
hr: Trgovina

en: Product
hr: Proizvod

en: - Select -
hr: - Odaberi -
