Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Required
lv: Obligāts

en: User
lv: Lietotājs

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Customer
lv: Klients

en: Store
lv: Veikals

en: Product
lv: Prece

en: Select
lv: Izvēlēties

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Radios
lv: Radiopogas
