Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Required
ta: தேவை

en: User
ta: பயனர்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
