Ubercart GoCardless Client (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Logging
ro: Logare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Country
ro: Ţară

en: Settings
ro: Setări

en: Email
ro: email

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Amount
ro: Suma

en: Company
ro: Companie

en: Start date
ro: Data de început

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: Street address
ro: Adresă

en: About
ro: Despre

en: Adjustments
ro: Ajustări

en: Checkout settings
ro: Opţiuni casă

en: Payment type
ro: Tip de plată
