Ubercart GoCardless Client (8.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Street address
se: Čujuhus

en: About
se: Birra
