Ubercart GoCardless Client (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Logging
vi: Ghi chép

en: - None -
vi: - Không -

en: Country
vi: Quốc gia

en: Settings
vi: Thiết lập

en: week
vi: tuần

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Amount
vi: Số lượng

en: Company
vi: Công ty

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: day
vi: ngày

en: month
vi: tháng

en: year
vi: năm

en: Street address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Starting from
vi: Bắt đầu từ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: About
vi: Giới thiệu

en: Adjustments
vi: Các điều chỉnh

en: Checkout settings
vi: Các thiết lập tính tiền
