Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: About
gu: વિશે
